koperta  | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc frankowiczom

Niektóre banki udzielające kredytów określanych jako „denominowane” lub „indeksowane” do franka szwajcarskiego stosowały w swoich umowach postanowienia niedozwolone. Zakwestionowanie takich klauzul przez konsumenta na drodze sądowej może odprowadzić do uznania umowy kredytu za nieważną lub do tzw. „odfrankowienia” umowy. Wyrok uwzględniający roszczenia konsumenta pozwala na uwolnienie się od niekorzystnego kredytu.

 

Doświadczenie zdobyte w dziesiątkach spraw „frankowych” w roli pełnomocnika procesowego konsumentów pozwala nam na zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej w tego rodzaju sprawach. W pierwszej kolejności analizujemy umowę kredytu pod kątem zawarcia w niej niedozwolonych klauzul, a w przypadku, gdy Klient nie posiada dokumentu umowy, uprzednio wspieramy go w uzyskaniu dokumentacji kredytowej od banku. Jeżeli umowa zawiera klauzule abuzywne, kolejnym etapem jest skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego, podczas którego zapewniamy Klientowi reprezentację procesową.

Porozmawiajmy o tym, co możemy razem osiągnąć. 


Formularz Kontaktowy

Osoba kontaktowa
Telefon lub e-mail *
Wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie wskazanych w Informacji o ochronie danych osobowych.