koperta | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Aleksander Olender

  Radca prawny

  Doświadczenie zawodowe zdobywał jako prawnik wewnętrzny w giełdowych grupach kapitałowych z sektora energetycznego oraz recyklingu, a ponadto w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie i Białymstoku. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów oraz postępowań sądowych. Przygotował oraz negocjował w imieniu Klientów dziesiątki umów gospodarczych, które skutecznie zabezpieczały ich interesy. Zapewniał obsługę prawną w licznych procesach przejęć oraz połączeń spółek kapitałowych. Reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnym, w tym w sporach budowlanych oraz tzw. „sprawach frankowych”. Świadczy usługi również w języku angielskim.

   

  W wolnych chwilach preferuje aktywny wypoczynek – zimą snowboard, a latem żagle i siatkówka plażowa.  


  Edukacja:
   

  2018 r. – 2020 r.   Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, aplikacja radcowska  

  2015 r. – 2016 r.    Katolicki Uniwersytet w Portugalii, Wydział Prawa w Porto, prawo 

  2012 r. – 2017 r.    Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Prawa, prawo 

   | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

    | +48 667 431 706 

 • Mariusz Olender

  Prawnik

  Posiada bardzo bogate doświadczenie w pracy w charakterze prawnika wewnętrznego w dużych międzynarodowych organizacjach m. in. z sektora handlu detalicznego oraz przemysłu lotniczego. Specjalizuje się w prawie spółek handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem działania spółki akcyjnej, prawie rynku kapitałowego oraz w prawie lotniczym. Świadczył usługi prawne w zakresie wprowadzenia spółek na GPW w Warszawie oraz zapewniał dalszą obsługę prawną tych podmiotów z uwzględnieniem obowiązków informacyjnych spółek publicznych. Zabezpieczał od strony prawnej liczne transakcje fuzji i przejęć. Doradzał w kwestiach regulacyjnych, w tym z zakresu prawa lotniczego. Reprezentował Klientów przed Prezesem Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Zasiadał w radach nadzorczych spółek akcyjnych. Z powodzeniem sprawował również funkcje managerskie. Posługuje się językiem rosyjskim.

   

  Pasjonat pszczelarstwa, którego tajniki od kilku lat zgłębia w każdej wolnej chwili.

   

  Edukacja:

   

  2016 r.   Uczelnia Łazarskiego – Wydział Prawa i Administracji, prawo lotnicze
  1991 r.    Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, prawo

   | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    | +48 728 527 591